Громадська організація «Всеукраїнський рух боротьби з фашизмом «Патріоти – За Життя» – це люди, об’єднані ідеологією миру і захистом інтересів свого народу, захистом країни. Ми готові до боротьби, ми готові протистояти режиму і всім тим, хто вбиває нашу країну. Ми проти безкарності та беззаконня на вулицях. Патріоти – проти приниження наших традиційних моральних цінностей. Ми не розділяємо – ми об’єднуємо! Ми говоримо на різних мовах, ми ходимо в різні церкви, ми живемо і на Заході, і на Сході – але ми разом, ми єдині в своєму прагненні до миру, і ми – справжні патріоти!

Наша країна занурюється в фашизм, який зневажає весь цивілізований світ. За вікнами наших будинків все голосніше звучать фашистські ідеї, проходять марші на підтримку фанатів «коричневої чуми». Різке зростання і агресивне поводжень нацистських рухів, відкрита пропаганда свастики і беззастережне прийняття їх позицій владою (фактично це підігрування), – все це диктує необхідність нашої діяльності. Адже фактично фашизм при потуранні і часом навіть підтримки влади фактично перетворюється в негласну державну політику!

Наші діди захистили цю землю, скроплену кров’ю героїв, сльозами дружин і матерів, від «коричневої чуми» ціною своїх життів. Це наша спадщина, яку ми зобов’язані берегти. Ми переконані: ми не маємо морального права сидіти склавши руки, коли ця чума знову зароджується всередині нашої країни! Ми любимо нашу країну і зобов’язані дати відсіч поширенню цієї ракової пухлини! Весь світ відхрестився від коричневої чуми – весь світ бореться з будь-яким її проявами. Без боротьби з фашизмом Україна не знайде мир і не позбудеться від ворожнечі в суспільстві. Ми зобов’язані забезпечити народний опір цьому свавіллю. Ми – сильна, вільна нація! Ми проти фашизму і екстремізму!

Ми не згодні мовчки дивитися на псевдонаціоналізм, на побігеньках у влади, дивитися, як наші вулиці наповнюються ненавистю, беззаконням і безчинствами. Влада в черговий раз упивається ейфорією вседозволеності і безкарності. Ручні націоналісти продовжують тримати в страху вулицю. Вони створюють картину, яка зручна чинній владі для прикриття її некомпетентності і банального злодійства. Вони сіють хаос. Кого вони захищають? Вбивць, злодіїв, олігархів. Ось ціна влади і псевдопатріотичних рухів. Їм не потрібен мир в нашій країні – досі на сході йдуть бої і вмирають люди. Досі нас розколюють на ґрунті мови і віри. Нас ділять на «чорних» і «білих». Наше завдання – об’єднати суспільство заради захисту: захисту людей, їх прав та інтересів, – заради захисту миру!

«Патріоти» – це звичайні люди, яких ви бачите на роботі або прогулюючись вулицями, такі ж, як ті, хто живе з вами по сусідству. Серед нас: спортсмени і роботяги, ветерани та волонтери. І всіх нас об’єднує спільна мета, якій ми вірні – мир! Країна, в якій немає спекуляцій на війні, на злиднях, держава, в основі якої – закон, а не обман. Вільна, процвітаюча батьківщина!