Прагнення навести порядок порядок і захистити державні інтереси об’єднує патріотів – представників різних регіонів і різних політичних сил. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив на зустрічі з представником партії «Слуга народу» Сергієм Литвиненком під час робочої поїздки в Рівненську область 23 червня.

«Ми в різних партіях, але це ніколи не заважало нам знаходити компроміс в ключових питаннях, тому що мета у нас одна – наша незалежна, сильна, потужна країна, в якій народ живе щасливо. Нас ділили і розтягували за різними ознаками, але ми готові знаходити точки дотику, шукати те, що нас об’єднує. Треба пам’ятати, що ми громадяни однієї великої країни. Від нашої роботи і нашого ставлення до людей, до країни залежить дуже багато чого», – сказав він.

Ілля Кива також зазначив, що 23 червня була представлена рівненська команда Громадського руху «Патріоти – За життя», яка відкрита до взаємодії.

«Ми маємо намір боротися за мир, порядок і дотримання закону. І ми готові приходити вам на допомогу в питаннях, що стосуються життя людей. Ми сильні, мотивовані, і ми готові до взаємодії», – сказав політик.

У свою чергу С.Литвиненко зазначив, що готовий до співпраці, а також поінформував про ситуацію з безпекою в його окрузі.

«Країна перебуває під зовнішнім впливом, і це навіть тут, на Рівненщині, дуже відчувається. Люди не розуміють, що відбувається, адже почастішали випадки прояву агресії під патріотичними і націоналістичними гаслами. А СБУ, прокуратура просто спостерігачі у цих ситуаціях з проявом екстремізму. Ми за справедливість і закон! І ми готові допомагати вам в наведенні порядку!» – підкреслив він.