Громадська організація «Патріоти – За Життя», яка має за мету досягнення порядку і законності, припинить правопорушення організацій, що називають себе націоналістичними. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, лідер «Патріотів» Ілля Кива в Полтаві у четвер, 27 серпня, в ході збору організації.

«Ми, «Патріоти – За Життя», і будемо тим балансом, який стабілізує ситуацію і остудить гарячі голови цих вчорашніх рознощиків піци, які вирішили, що сьогодні вони вершителі доль. Ми поставимо їх в рамки і вибудуємо ту систему, яка дасть можливість українському суспільству відчувати себе захищеним. В основі наших дій лежить формування і зміцнення законності та правопорядку, балансу в нашій країні, протидія хаосу і беззаконню, що відбувається на наших вулицях», – сказав він.

Ілля Кива також підкреслив, що представники «Патріотів», регіональні організації ОП-ЗЖ і просто громадяни України, які не поділяють радикальні ідеології, піддавалися збройним нападами з боку «Азову» і «Нацкорпусу».

«Усі їхні дії – це результат безкарності за попереднього режиму. За 6 років вони так і не дізналися, що таке покарання. І це дає їм можливість сьогодні робити мерзенні злочини, вбивства, теракти, бити людей, їхні дії несуть загрозу українському суспільству. І ми, «Патріоти», поставимо крапку в цьому свавіллі!» – наголосив опозиційний політик.

Парламентарій також передав присутнім звернення голови Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука. «Він передав слова подяки людям, які є стрижнем української нації! Ми дамо можливість нашій країні відродитися, піднестися і стати незалежною, міцною і щасливою державою», – сказав Ілля Кива.