Невдоволення і загрози з боку націоналістів в зв’язку зі створенням Громадянського руху «Патріоти – За життя» пов’язані з їх небажанням порядку і миру в Україні. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив у відеозверненні в відеозверненні в своєму Телеграм-каналі.

 «Націоналістичний сегмент нашої країни посилає мені тисячі прокльонів і погроз після моєї заяви про створення Громадянського руху «Патріоти – За життя», дії якого спрямовані на досягнення миру, на збереження законності і відновлення порядку. Це все суперечить ідеології націоналістів, які підживлюються війною, живуть насильством і заробляють на хаосі. Сьогодні вони проклинають, погрожують і намагаються вивести мене з рівноваги», – сказав він.

Ілля Кива зазначив, що багато радикальних націоналістичних організацій «були штучно створені» не так давно – для дестабілізації ситуації і розвалу держави.

«А всі ваші сьогоднішні духовні лідери – це звичайнісінькі мародери, які використовують патріотичну, націоналістичну риторику та людський ресурс задля грошей та особистого збагачення», – зазначив політик.

У зв’язку з цим він підкреслив, що після наведення порядку і припинення війни на Донбасі таким «патріотам» в Україні місця не буде.

«Ви дійсно мертвонароджений продукт, який не має шансів вижити в нормальній, чистій, здоровій, законослухняній і мирній країні. І вам не зупинити нас жалюгідними погрозами. Ми об’єднуємося і знаємо, що нас чекає. І ми готові до будь-якого випробування, тому що ми це робимо не заради себе, а заради України і українського народу, заради майбутнього наших дітей, де точно не буде місця свавіллю, насильству, хаосу і війні», – підсумував Ілля Кива.