У Києві озброєні представники «Нацкорпусу» і «Азову» вчинили напад на регіонального керівника Громадського руху «Патріоти – За Життя» Олега Ширяєва. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«У Києві, на Дружби народів, 5, представники “Нацкорпусу” й “Азову” вчинили підлий напад на членів організації «Патріоти – За Життя» з метою вбити, залякати, заткнути і зупинити нас у нашому бажанні досягти миру і правопорядку в країні. 15 осіб намагалися викрасти регіонального керівника Олега Ширяєва, але дана провокація, яка є злочином, у них провалилася», – сказав він.

Ілля Кива зазначив, що це вже не перший напад з боку представників цієї організації, які називають себе націоналістами.

«Зовсім недавно ветеран “Азова” кинув гранату в офіс Полтавської міськорганізації ОП-ЗЖ, тоді постраждала невинна дівчина. А сьогодні вони перейшли межу і почали активні дії для знищення нашої організації. Вони думають, що таким чином вселять залякають нас, але я запевняю, що ми дотримуємося букви закону, порядку та дисципліни, і подібні дії лише мотивують нас гуртуватися і боротися», – підкреслив політик.

За інформацією Олега Ширяєва, серед нападників були відомі азовці – Олександр Демидов і Максим Жорін.

«Вони напали і стріляли в мене. Але якщо вони думають, що можуть мене залякати і змусити відмовитися від своєї мети, – то вони помиляються! Я буду боротися і відстоювати свої права і права мого народу!» – підкреслив він.