Розстріл автобуса з членами організації «Патріоти – За Життя» був організований українськими спецслужбами для дискредитації представників ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і загострення обстановки з безпекою. Про це заявив народний депутат від ОП-ЗЖ Ілля Кива у своєму Телеграм-каналі.

«Вчорашній збройний напад і розстріл людьми Білецького та Коротких (Боцмана) автобуса, що перевозив членів громадської організації «Патріоти – За Життя» і партії ОП-ЗЖ, на трасі Київ-Харків – це чергова спроба СБУ спровокувати збройне протистояння із загиблими для дискредитації та подальшого звинувачення Віктора Медведчука і мене особисто у розпалюванні і створенні ескалації», – сказав він.

Ілля Кива також зазначив, що ця провокація вчергове засвідчила неспроможність влади забезпечити правопорядок.

«У них знову все провалилося, і крім як виставити і показати слабкість і нездатність президента сьогодні контролювати ситуацію в країні і забезпечити захист громадян, вони нічого не змогли. Шкода, що розмінною монетою у їхніх іграх стає людське життя: одні підуть на довгий тюремний термін, а інші – залишаться назавжди інвалідами», – підкреслив політик.

При цьому політик додав, що не дасть їм «підставити себе і партію, в яку сьогодні вірять мільйони українців!

«Але обіцяю, що всі, хто брав участь у цьому, будуть жорстоко покарані», – підсумував Ілля Кива.