Напередодні новорічно-різдвяних свят активісти Громадського руху «Патріоти – За Життя» привітали вихованців Полтавської спеціалізованої школи-інтернату спортивного профілю та подарували дітям приладдя для творчості і книги. Про це повідомляється на сторінці руху в соцмережі Facebook.

«Це не разові відвідини. Ми щомісяця проводимо схожі акції в різних школах-інтернатах, надаємо допомогу там, де вона необхідна. Ми допомагаємо дітям на постійній основі і будемо продовжувати це робити», – зазначив керівник Полтавської регіональної організації «Патріоти – За Життя» Віталій Скляр.

Він також закликав школи звертатися за допомогою: «Можливо, у когось є необхідність в якихось матеріалах, можливо потрібна фізична допомога, провести якісь роботи. Ми завжди готові!» – підкреслив активіст.

У свою чергу в.о. директора школи-інтернату Світлана Дмитренко подякувала активістам «Патріоти – За Життя» за таку ініціативу.

«Величезне спасибі вашій організації за свято і за такі подарунки. Ми обов’язково будемо їх використовувати на творчих заняттях», – зазначила вона.