Громадський рух «Патріоти – За Життя» приєднується до акцій протесту проти тарифного геноциду і створює штаби з координації протестних акцій в регіонах. Про це повідомляється на сторінці руху в соцмережі Facebook.

«Ми виступаємо на підтримку народу, який піднявся проти тарифного геноциду. Ми створили координаційний центр по Запоріжжю та області. Сьогодні ми в Оріхові, де люди вийшли на мітинг, втомившись від свавілля влади і високих тарифів. Народ хоче змін. Люди перекривають дороги, просять владу пояснити ситуацію і свої дії. Ми закликаємо народ України об’єднуватися, виходити на мітинги і домагатися зниження тарифів», – зазначив керівник Запорізької регіональної організації «Патріоти – За Життя» Олександр Компанієць.

Він також розповів, що активісти інформуватимуть громадськість про всі акції.

«Ми створили Телеграм-канал по місту і області, в якому ми будемо інформувати про наші акції, а також про виконану роботу», – сказав Олександр Компанієць.

Крім того, аналогічний координаційний штаб був створений в Одесі.

«Ми вважаємо, що підвищення тарифів абсолютно незаконне, тому що люди їх не можуть їх сплатити. І це все веде до скорочення населення. Не треба думати, що кого-то це не торкнеться, ця ситуація вплине на всіх українців. Якщо держава нам не допомагає, то ми будемо допомагати один одному. Влада повинна нас почути, тому що таке ставлення до людей – це ненормально, від таких рішень в першу чергу страждають самі незахищені верстви населення», – зазначив керівник Одеської регіональної організації« Патріоти – За Життя »Ярослав Мудрий.

Він також підкреслив, що всі акції руху будуть проходити в рамках закону.

«Ми будемо, зокрема, писати звернення, виходити на вулиці з мирним протестом. Ми використовуємо тільки цивілізовані методи. Адже якщо ми будуємо нормальну державу, громадянське суспільство, то ми повинні діяти так, як це передбачає закон», – сказав Ярослав Мудрий.

Говорячи про заяву керівництва країни про заплановане зниження тарифів, активіст сказав: «Уряд зараз начебто йде на поступки, але це обман. Зниження тарифів тимчасове, воно буде діяти всього 15-20 днів. І зроблено це для того, щоб закрити людям рот. А по факту – нічого не зміниться», – підкреслив він.

«Патріоти – За Життя» також підтримали протестувальників у Миколаєві.

«Люди не можуть платити за цими тарифами, вони просто не заробляють стільки грошей, щоб оплачувати ці нові платіжки. При чому влада не пояснила, з чим пов’язана така позиція підвищення. А як пенсіонерам зараз платити за новими тарифами? Я не знаю, чи піде сьогодні влада назустріч людям, але мовчати не можна!» – сказав керівник Миколаївської регіональної організації «Патріоти – За Життя» Олександр Лозенко.

Контакти координаційних штабів руху:

1) Харків: вул. Полтавський шлях 22, 097 982 9606,

2) Луганська область: м Сєвєродонецьк вул.Курчатова 42 тел.0952075784,

3) Одеса 063 398 66 35,

4) Миколаїв 098 509 43 11,

5) Запоріжжя 099 530 13 92, Телеграм-канал: @stoptariffgenocidezp,

6) Дніпро 096 704 39 90,

7) Херсон 095 185 24 86,

8) Полтава 066 732 3777,

9) Вишгород 095 134 02 38,

10) Ужгород 050 501 82 04.