Активісти Запорізького регіональної організації Громадського руху «Патріоти – За Життя» надали допомогу дитячому будинку-інтернату – привезли вихованцям спортивний інвентар, настільні розвиваючі ігри та канцелярське приладдя. Про це повідомляється на сторінці руху Facebook.

«Ми приїхали, щоб порадувати дітей подарунками та внести трохи різноманітності в їх повсякденне життя. Ми вже приїжджали сюди, і вихованці нам скаржилися, що зараз для них дуже сумний час. Через карантин і локдаун їх нікуди не випускали і нікуди не возили. Ми подумали, що такі ігри та інвентар будуть дуже доречними», – повідомила активістка Запорізького регіональної організації Громадського руху «Патріоти – За Життя» Аліна Воробйова.

У свою чергу директор Запорізького дитячого будинку-інтернату Людмила Гончаренко подякувала активістам за проявлену турботу, зазначивши, що установа дуже потребує таких речей, але не може дозволити через обмеженість коштів.

«Нам дуже потрібні ігри та іграшки, які розвивають наших діток, розвивають їх моторику. І відповідні пристосування, а також книги. Але це все сьогодні котує дуже дорого, а наші можливості обмежені», – сказала вона.

Всього в установі 127 вихованців з особливостями розвитку, від яких відмовилися батьки. Серед них є і у віці 30-ти років.