Активісти Громадського руху «Патріоти – За Життя» відгукнулися на заклик прихожан храму Святого Феодосія Чернігівського в с.Новоолександрівка в Дніпропетровській області та взяли участь у відновленні церкви після пожежі. Про це повідомляється на сторінці руху в соцмережі Facebook.

«На Хрещення Господнє сталася надзвичайна подія. Через несправну проводку загорівся храм, вогонь перекинувся на інші приміщення. Завдяки чітким діям співробітників ДСНС пожежу вдалося досить швидко локалізувати, але збитки значні», – повідомив керівник Дніпропетровської регіональної організації руху «Патріоти – За Життя» Андрій Сторожко.

У свою чергу активіст руху Віталій Гулінок зазначив, що допомогу постраждалим вважає своїм обов’язком і кодексом честі.

«До нашої організації звернулися з єпархії з проханням допомогти розібрати завали і відновити храм. Роботи багато, ми плануємо приїжджати сюди як мінімум раз в тиждень і допомагати», – сказав він.

Як відомо, пожежа в цьому храмі виникла 19 січня. Загорілися дерев’яні конструкції і перекриття даху будівлі, вогонь охопив близько 800 кв м. Люди встигли винести ікони і церковний крам. В результаті пожежі храм вигорів, один з куполів церкви завалився.