Нацкорпус і його керівник Андрій Білецький виконують замовлення влади з дискредитації опозиції, залучаючи до акцій неповнолітніх. Про це в ефірі NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, глава Громадського руху «Патріоти – За Життя» Ілля Кива

«У нашій організації в ці дні в Києві проходять спортивні збори та проведення відбіркового чемпіонату серед членів нашої організації з боксу і триборства, в двох вагових категоріях. У нас йде підготовка до всеукраїнського турніру. Територію, де знаходиться спортзал і відбірковий чемпіонат, ми офіційно орендуємо, все законно. Сьогодні близько 11.00 до місця проведення чемпіонату прибули прихильники Білецького, який системно намагається провокувати нас. Зараз Білецький виконує чергове замовлення – замовлення влади по дискредитації і партії ОП-ЗЖ і «Патріотів – За Життя»», – сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що в акції Нацкорпусу задіяні неповнолітні.

«Керівництво призвело туди фактично дітей – тих, ким вони можуть маніпулювати. Вони намагаються створювати ескалацію за допомогою малолітніх. Це системна робота Нацкорпусу зі створення складних ситуацій і дискредитації нас. Їм потрібна кров, їм потрібно виставити нас негідниками», – підкреслив нардеп.

При цьому політик додав, що «Патріоти – За Життя» дотримуються закону і правопорядку.

«Ми – громадська, мирна організація і ми не піддаємося на провокації дешевих повій! Ми українці і у нас є права, зокрема, на проведення спортивних заходів. Але ми втомилися від хаосу і беззаконня, що допускаються керівництвом України», – сказав він.

Ілля Кива також зазначив, що має інформацію про підготовку політичних переслідувань: «У Генпрокуратурі знаходяться два проекти підозр мені. Вони намагаються дискредитувати і залякати мене. Але хочу звернутися до президента, голови СБУ та міністра внутрішніх справ – мене подібними діями не залякати! Я знаю про підготовку підозри, про заплановані обшуки, і я готовий! Як тільки ви почнете на мене тиснути – я почну давати інформацію», – підсумував він.