Ніхто з активістів Громадського руху «Патріоти – За Життя» не постраждав в ході провокації Нацкорпусу в середу в Києві, і ніхто не затриманий, спортивний захід організації продовжиться в четвер. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, глава руху «Патріоти – За Життя» Ілля Кива заявивв своєму Телеграм-каналі.

«Жоден з членів мого руху сьогодні не постраждав. Так, їх затримала Нацполіція, тому що Білецький діяв в прямому взаємозв’язку з владою і отримав завдання вивести наш рух на конфлікт. Ми цьому не піддалися, приїхала поліція, затримала наших хлопців, допитала і відпустила. Ми і далі будемо займатися своїми справами. У нас запланований турнір з боксу, підготовка відбіркових змагань на чемпіонат України. І в четвер у нас починаються змагання», – сказав він.

Говорячи про затримання представниками Нацкорпусу «куратора» з блокнотом в якому записані розцінки за роботу, Ілля Кива назвав це постановкою.

«Я бачив це відео, де повії Білецького схопили нібито представника нашої організації, у якого був блокнотик з записами. Хочу сказати, що цей артист Білецький вже набрид зі своїми театралізованими виставами, які він сам режисирує», – підкреслив нардеп.