Активісти Громадського руху «Патріоти – За Життя» проводять спортивні змагання, які напередодні намагалися зірвати праворадикали і правоохоронці за вказівкою влади. Про це в ефірі NewsOne заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, глава Громадського руху «Патріоти – За Життя» Ілля Кива.

«Офіс президента разом з псевдопрезидентом настільки боязкий, що закриває не лише телеканали, але й зриває спортивні заходи, тому що бачить в них загрозу своїй величі. Влада в страху намагається чинити злочини, а будь-яке змагання вони перетворюють в політичну акцію. Але ми все одно проводимо заплановані відбіркові змагання, де ми готуємо на чемпіонат України своїх спортсменів, членів руху «Патріоти – За Життя». Ми сьогодні проводимо Кубок Медведя», – сказав він.

Ілля Кива розповів, що змагання повинні були пройти напередодні, проте були зірвані праворадикалами і правоохоронцями.

«Вчора до нас прийшли зручні владі націоналісти, які спробували спровокувати конфлікт і тут же приїхала Нацполіція, яка незаконно затримала учасників змагання, незаконно провела обшуки. А потім «перевертень у погонах» Крищенко заявив, що тут знайдені гранати, які виявилися пластмасовими муляжами», – зазначив він.

При цьому політик вказав на «небажання» влади і правоохоронців бачити правопорушення організаторів провокацій.

«Тут ви бачите спортзал, який офіційно орендований, учасники змагань – офіційно є членами руху «Патріоти – За Життя», і ми проводимо офіційний турнір. І все одно приїхала поліція, увірвалася і затримувала активістів. А те, що в 2014 році злочинці з Нацкорпусу рейдернули завод «Атек», де розгорнули групу з формування бойовиків для грабежів, насильства і вбивств, – для влади залишається невидимим. Керівництво Нацкорпусу – професійні вбивці, яким влада списувала всі злочини за те, що вони є зручним інструментом в брудній роботі», – підкреслив Ілля Кива.