Філії Громадського руху «Патріоти – За Життя» з’являться у всіх обласних і районних центрах, організація відкрита для всіх, хто виступає проти беззаконня та розгулу злочинності. Про це регіональний керівник руху «Патріоти – За Життя» Олег Ширяєв заявив в п’ятницю у Вінниці.

«Сьогодні у Вінниці ми відкриваємо осередок нашої організації. Ми нова організація, це 12-й наш осередок. Це частина нашої стратегії, ми запланували відкрити наші філії у всіх обласних, а далі і в районних центрах. Ми маємо намір вести громадську діяльність, доносити людям нашу позицію, а також культивувати порядок, спорт і здоровий спосіб життя», – сказав він.

Олег Ширяєв зазначив, що основними напрямками діяльності організації в регіонах є розвиток спорту, захист ветеранів, захист права людей розмовляти російською мовою, відстоювання прав і свобод українців.

«Чому я прийшов в «Патріоти – За Життя»? Особисто я втомився від того беззаконня, яке коїться в нашій країні, втомився від того, що на вулицях нашої країни – небезпечно. Ми є рух, яке виступає проти того, щоб на наших вулицях був розгул злочинності, проти рейдерства всяких псевдопатріотів, проти поширення наркотиків, вбивства нашої молоді. У нас чітка, зрозуміла позиція», – підкреслив він.

Олег Ширяєв також зазначив, що в день відкриття осередку до руху приєдналися понад 50 вінничан.