Кожні збори Громадського руху «Патріоти – За Життя» є пропагандою спорту та здорового способу життя. Про це заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, глава Громадянського руху «Патріоти – За Життя» Ілля Кива.

«Сьогодні проходить черговий збір та Чемпіонат з гирьового спорту серед членів нашої організації. Це системна виховна робота з нашої молоддю. Це пропаганда здорового способу життя. Сьогодні нашій країні не вистачає міцної, вольовий молоді, яка готова стояти на захисті законів та інтересів держави. І тому наше завдання – сформувати цей здоровий, повноцінний прошарок суспільства», – сказав він.

Ілля Кива зазначив, що на чемпіонат приїхали активісти з різних регіонів: «Тут присутні хлопці з Херсона, Миколаєва, Луганська, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Полтави, Одеси. Всі вони приїхали зміцнитися і поспілкуватися. Я проводжу політінформацію, розповідаю про те, що відбувається в країні, в нашій політичній структурі», – зазначив нардеп.

Говорячи про діяльність та плани опозиції, політик зазначив, що кінцевою метою є зміна влади в країні в законний спосіб.

«У плані у нас одне – в законному порядку повалити злочинний режим Зеленського, який знищує нашу країну. Ми будемо фіксувати всі порушення влади, щоб надалі всі ці люди сіли на лаву підсудних. Наша мета – навести в країні порядок, зміцнити її, зробити незалежною. Сьогодні влада через свій страх робить нападки, скоює злочини, чинить тиск на опозицію, намагаючись її дискредитувати. Але у влади нічого не виходить, наші рейтинги лише ростуть, наші ряди зміцнюються. І «Патріоти – За Життя» є частиною цього великого процесу», – підсумував Ілля Кива.