Команда президента Володимира Зеленського узурпує владу, розправляється з політичними противниками і неугодними ЗМІ та веде країну до тоталітаризму. Про це журналістам заявив керівник Одеського відділення Громадського руху «Патріоти – За Життя» Ярослав Мудрий.

«Влада повністю провалила економічну політику і їй не залишається нічого іншого, окрім як зберегти свої позиції шляхом тиску на журналістів і політичних опонентів. Сьогодні ми бачимо узурпацію влади командою Зеленського. Те, що відбувається з «Партією Шарія» – такого не було ніколи в історії України, це свавілля! Спочатку влада чинила тиск на окремих політиків, потім перейшла до закриття телеканалів, тепер забороняє політичні партії. Ми йдемо до тоталітаризму, до однопартійної системи?» – сказав він.

Ярослав Мудрий наголосив, що така політика суперечить принципам демократії: «Кожна партія має своїх прихильників, подобається це комусь чи ні. І боротьба повинна вестися виключно за голоси людей», – сказав він.

При цьому він закликав всіх незгодних з діями влади – не бояться висловлювати свою позицію.

«Влада не припинить тиск. Протидіяти цьому можна тільки одним способом – не бояться заявляти свою позицію. Законним, правовим шляхом. І якщо влада не буде чути народ, то надовго вона не затримається. Не потрібно опускати руки, потрібно боротися з цим свавіллям і добиватися демократії!» – підсумував Ярослав Мудрий.