Всі прапори фашизму, з якими зараз його послідовники намагаються ходити по вулицях українських міст, будуть спалені нащадками Переможців, як і ті, з якими загарбники прийшли на нашу землю і були вигнані. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, глава Всеукраїнського руху по боротьбі з фашизмом «Патріоти – За Життя» Ілля Кива заявив в ході акції вшанування пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни в 80-ту річницю початку Великої Вітчизняної війни у вівторок у Києві.

«Ми спалимо прапори, з якими вони прийшли до нас 80 років тому. Ми спалимо ті прапори, які вони намагаються проносити по вулицях наших міст. І нехай це буде початком того пекла, яке вони заслужили», – сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що сьогодні робляться спроби перекрутити історичні факти і реабілітувати посібників фашизму.

«І та зрада, яку вони вчинили, і той гріх, яким вони себе зганьбили, ми теж будемо пам’ятати. Горіть у пеклі, сволочі, і будьте прокляті до сьомого коліна…. Ми повинні пам’ятати цей страшний час ВВВ. Пам’ять про загиблих ми повинні шанувати, адже їх подвиг самопожертви дав нам можливість бачити це сонце і небо, вдихати це повітря. За це віддали свої життя понад 20-ти мільйонів людей. Ми перемогли в тій війні, і ми – нащадки великих людей», – зазначив нардеп.

При цьому він додав: «Перед Батьківщиною-Матір’ю, символом великої Перемоги, ми клянемося протистояти і боротися за мир, за майбутнє, в ім’я наших дітей», – підсумував політик.

В ході акції пам’яті були спалені прапори Третього рейху, 6-ї танкової дивізії СС, і прапор СС Галичина.

Учасники також поклали квіти до Монументу солдатської матері і вшанували загиблих під час ВВВ хвилиною мовчання.