Замовників і виконавців замаху на одного з лідерів харківського фанатського руху і активіста Нацкорпуса Артема Мошенського слід шукати серед його товаришів по службі і побратимів. Про це регіональний керівник Всеукраїнського руху по боротьбі з фашизмом «Патріоти – За Життя» Олег Ширяєв заявив на своїй сторінців соцмережі Facebook.

«Ще одна публічна страта ще одного азовця, який занадто багато знав про злочини Білецького і верхівки. І знову вбивці хочуть перекласти відповідальність на чужі плечі, звинувачуючи мене в причетності до цього інциденту. Офіційно заявляю, що ніякого відношення до цієї події не маю! Шаную і дотримуюся закону», – сказав він.

Олег Ширяєв також зазначив, що «страти-вбивства» неугодних і свідків у «Азові» тягнуться з 2014 року.

«Шукайте замовників і виконавців серед своїх, щось мені підказує – це не остання смерть. Почалася зачистка свідків. Розберіться по Ярославу Бабичу, Віталію Княжеському і Олександру Аляб’єву», – підкреслив він.

При цьому він додав: «На майбутнє, будь-які дії проти мене і моєї сім’ї, типу замаху, самогубства, вибухи і т.д., я пов’язую і буду пов’язувати з Нацкорпусом, а конкретно з Жоріним і Білецьким», – підсумував Олег Ширяєв.