Напад на одного з лідерів харківського фанатського руху і активіста Нацкорпусу Артема Мошенського – це продовження низки розправ всередині націоналістичного угруповання. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в своєму Телеграм-каналі.

«Чергова публічна страта в «Азові», намагалися прибрати свідка злочинів Білецького і Боцмана (Андрій Білецький та Сергій Коротких – лідери Національного корпусу, колишні керівники полку «Азов» – Ред.), які зараз посилено зачищають, всіх тих, хто знає і зможе говорити на суді про їх причетність до грабежів і вбивств людей», – сказав він.

Ілля Кива нагадав про низку смертей в полку, які правоохоронними органами були кваліфіковані, як самогубство.

«Ярослав Бабич – повішений, Олександр Аляб’єв – застрелений, Віталій Княжий – застрелений. Звичайно зараз вони спробують знову перекласти відповідальність і уникнути покарання, як у них виходило раніше. І щось мені підказує, що це тільки початок нового кривавого шляху», – підкреслив нардеп.

Напад на А.Мошенського (позивний «Генерал») було скоєно вранці 30 червня біля його будинку в Харкові. Невідомий вистрілив в шию активісту з невстановленої зброї, А.Мошенський госпіталізований, в Харкові введений план «Сирена».