Зміцнення фашизму в Україні за сприяння влади направлено на розкол українського суспільства і перетворення України в ізгоя на міжнародній арені. Про це заявив журналістам народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Україна сьогодні є колискою фашизму в Європі. У нас нормою є продаж нацистської символіки, зігуючі на вулицях прихильники нацизму, шанування нацистських злочинців, які були визнані такими в усьому світі, зокрема, Нюрнберзьким процесом. У нас прославляють дивізію СС. Цей весь нацизм тільки заохочується Зеленським. І це – логічний ланцюг дій влади по знищенню держави, адже з нацизмом ніхто ніколи миритися не буде. І влада підштовхує нас, українців, до кровопролитних подій, які можуть захлеснути нашу країну вже найближчим часом», – сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що в країні почалися розправи з людьми, які засуджують це зміцнення фашизму і відстоюють історичну справедливість.

«Мене, онука Героя Радянського Союзу, судять і готові закрити в тюрму на 5 років за те, що я в шапці з Червоної Зіркою звернувся до українців і привітав з Днем Червоної армії, яка звільнила світ від фашизму», – зазначив він.

Разом з тим, нардеп переконаний, що це все – частина нав’язаної ззовні політики, спрямованої на знищення нації.

«Вся семирічна доктрина, яку українська влада використовувала по відношенню до свого народ, це доктрина знищення, сіяння ворожнечі і чвар. Розколюючи українців і перетворюючи їх в аморальних людей, нас намагаються поневолити … Але я хочу сказати за всіх українців – ми єдиний народ, у нас єдина історія. І що б сьогодні не відбувалося в верхах влади, ми завжди будемо разом», – підсумував Ілля Кива.