Влада намагається дискредитувати і посадити тих, хто бореться з фашизмом і свавіллям, і тиск на керівництво Всеукраїнського руху по боротьбі з фашизмом «Патріоти – За Життя» тому підтвердження. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, лідер руху Ілля Кива заявив в своєму Телеграм-каналі.

«Вони всіляко намагаються нас дискредитувати і зломити. Всі ви знаєте, що зовсім недавно прокуратура щодо мене завела кримінальну справу і намагається посадити на 10 років до в’язниці за пропаганду комуністичної символіки – за те, що я одягнув шапку з Червоною Зіркою. Моїх соратників намагаються прив’язати до кримінальних справ і також ізолювати від суспільства, щоб ми не могли повноцінно боротися з фашизмом і тим свавіллям, яке сьогодні відбувається в нашій владі», – сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що затримання і арешт регіонального керівника «Патріотів – За Життя» Олега Ширяєв також є частиною системного тиску.

«Сьогодні харківський суд заарештував мого соратника, одного з лідерів антифашистського руху «Патріоти – За Життя» Олега Ширяєва на 7 днів. Саме стільки з суду змогла видавити прокуратура і Нацполіція. Але заарештували його не за спробу вбивства неофашиста Артема Мошенського, до якого всіляко хотіли прив’язати Олега Ширяєва, у них просто не вистачило доказів, а заарештували у справі 2018 року: в ній Ширяєв проходив, як свідок, а потім його перевели в розряд підозрюваних. Це ще раз доводить системний тиск влади на наш антифашистський рух і на опозицію в цілому», – зазначив нардеп.

Політик також нагадав, що неодноразово звинувачував владу в підсобництві фашистським і нацистським організаціям, а також пропаганді фашизму.

«Україна сьогодні – колиска фашизму і нацизму в Європі. Але ми будемо боротися за кожного, ми будемо подавати апеляцію і відстоювати справедливість і істину. Ми обов’язково переможемо», – підсумував Ілля Кива.