Затримання регіонального керівника Всеукраїнського руху по боротьбі з фашизмом «Патріоти – За Життя» Олег Ширяєва є частиною системного тиску на організацію і опозицію в цілому. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива заявив в своєму Телеграм-каналі.

«Сьогодні йде системний тиск і дискредитація нашого руху і в цілому опозиції. Вони всіляко намагаються зламати нас, звинувачуючи в скоєнні тяжких злочинів. У Харкові співробітники Нацполіціі затримали одного з лідерів нашого антифашистського руху Олега Ширяєва. Йому постараються пред’явити звинувачення у вбивстві члена неофашистської організації Артема Мошенського»- сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що звинувачення, які готують правоохоронці, необґрунтовані.

«З повною відповідальністю заявляю, що Олег Ширяєв на момент скоєння злочину в Харкові перебував в Києві. І про це знають співробітники СБУ і ДСР Нацполіціі, так як вони неодноразово з ним зв’язувалися і просили вийти по відеозв’язку для встановлення його місцезнаходження та геолокації», – зазначив він.

При цьому нардеп зазначив, що згідно з наявною інформацією, потерпілий причетний до правопорушень націоналістичних організацій.

«Всі чудово знають, що Артем Мошенський займався і курирував кримінальні потоки Харкова, податі, якими Азов і Нацкорпус обклав підприємців. Це і похоронний бізнес, і торговельні точки на базарах, і кар’єри. І все це відбувалося під прямим заступництвом правоохоронний структур. Тому там шукайте проблему, серед своїх», – сказав він.

При цьому Ілля Кива додав: «Ми будемо відстоювати і захищати нашу людину всіма зручними і законними способами. Я знаю, що рано чи пізно справедливість восторжествує! Сьогодні доводиться боротися за правду, але ми переможемо», – підсумував він.