Основні цілі, соціальна діяльність та перспективи розвитку Всеукраїнського руху по боротьбі з фашизмом «Патріоти – За Життя» стали предметом зустрічі керівництва Харківського осередку руху з представниками ОБСЄ. Про це повідомляється на сторінці руху в соцмережі Facebook.

«Зустріч пройшла в Харкові. Я поінформував, що основна діяльність нашої організації полягає в боротьбі з поширенням фашизму і нацизму на території України. Ми також активно виступаємо за збереження пам’яті про подвиги наших предків і проти спроб переписати нашу героїчну історію. Саме тому наші активісти в багатьох регіонах ведуть роботу по відновленню могил воїнів Великої Вітчизняної війни, пам’ятників Невідомому солдату, посадці дерев та облагородження прилеглих територій, а також проведення мітингів і акцій з увічнення пам’яті», – розповів керівник Харківського осередку Всеукраїнського руху по боротьбі з фашизмом «Патріоти – За Життя» Віталій Ткаченко.

Він підкреслив, що в зв’язку з цим «Патріоти – За Життя» піддаються нападкам і проявам агресії з боку праворадикальних угруповань.

«Такі факти нападів і спроби провокацій мають місце не тільки в Харкові. Проти нас діють «Національний корпус» і «Азов», які при заступництві і потуранні влади ведуть злочинну діяльність в нашому місті. Вже неодноразово були зафіксовані факти вимагання, тиску на представників бізнесу, розправи з інакодумцями, а також безліч інших злочинів», – розповів керівник осередку.

Віталій Ткаченко також поінформував представників ОБСЄ про соціальну діяльність активістів руху.

«Вона спрямована на допомогу малозабезпеченим людям, які потрапили в критичне становище, а також допомога дітям. Зокрема, ми співпрацюємо з благодійною організацією «Дитинство», яка взяла під опіку близько 20 дітей, покинутих батьками, а також дітей з малозабезпечених сімей», – сказав він.

Керівник осередку нагадав, що активісти надали допомогу постраждалим в результаті пожежі в будинку для літніх людей в січні поточного року.

«Патріоти – За Життя» першими прибули на місце загоряння, привезли теплі речі і продукти харчування», – зазначив керівник осередку.

Віталій Ткаченко також нагадав про допомогу місцевим жителям, незгодним з політикою влади щодо різкого підвищення тарифів.

«Ми створили координаційний штаб опору тарифного свавілля, який роташований за адресою: м.Харків, вул.Полтавський Шлях, 22. Штаб діє і сьогодні, кожен житель міста може прийти і висловити свою позицію, або ж звернутися за допомогою», – зазначив він.