Заява СБУ про ліквідацію Всеукраїнського руху по боротьбі з фашизмом «Патріоти – За Життя», яке нібито є бандформування – чергова фейкова заява влади. Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, лідер руху Ілля Кива заявив в своєму Телеграм-каналі.

«Співробітники СБУ відрапортували про те, що нібито ліквідували злочинне угруповання, яким керує опозиційний нардеп Кива. Але насправді нікого не заарештували, у них навіть матеріалів немає! СБУ на сьогодні видає бажане за дійсне. Ми – чесні і порядні люди, а те, що СБУ намагається на нас навісити, – вже розсипається», – сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що свідок, чиї свідчення лягли в основу підозр членам організації «Патріоти – За Життя», розповів, що піддався тиску.

«Свідок, чиї показання використовували для вручення підозри Олегу Ширяєва, вже в ОГП розповідає, як ці свідчення співробітники СБУ з нього вибивали, як його залякували. Чоловік записав відеозвернення, в якому розповів, як його викрали, погрожували і збиралися ліквідувати, згодом повісивши і цю справу на мене. СБУ намагається все перекрутити і навісити на нас всіх собак, але ні!» – зазначив політик.

При цьому він додав: «Моя організація жива. І скільки б бруду на неї не вилили – нічого не зміниться. Ми не порушуємо закон. Ви нічого не зможете зробити. І всі ваші заяви – такі ж фейки, як і заяви Президента, який збирається висадити мільярд дерев. Так і СБУ заявляє про нібито ліквідацію банди. Ви будете відповідати за те, що викрали людину, погрожували їй і вибили з неї неправдиві свідчення, і за те, що готували вбивство свідка, який вам більше не потрібен», – підсумував Ілля Кива.