Влада блокує розслідування факту викрадення співробітниками СБУ людини для подальшого тиску на опозицію та дискредитації Всеукраїнського руху по боротьбі з фашизмом «Патріоти – За Життя». Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, лідер руху Ілля Кива заявив в своєму Телеграм-каналі.

«Увага! Офіс Президента поставив завдання ОГП і ДБР не реєструвати матеріали справи за фактом викрадення СБУ людини, загрози його життю та отримання шляхом погроз завідомо неправдивих показань. Поки СБУ не знайде втікача і не змусить його замовкнути. Немає тіла і немає діла – так, Зеленський?!» – сказав він.

Ілля Кива також оприлюднив дані співробітника спецслужб, який організував викрадення.

«СБУшник-харків’янин – Дягілев Олексій, це він розробив план дискредитації антифашистського руху «Патріоти – За Життя» і організував викрадення людини з метою отримання неправдивих свідчень, на підставі яких виписана підозра нашому соратнику Олегу Ширяєва. Саме він планував ліквідацію свідка, щоб згодом звинуватити в цьому нашу організацію», – сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що цей співробітник спецслужби також підозрюється в низці інших правопорушень та співробітництво з праворадикалами.

«Саме він покриває і захищає весь незаконний бізнес і покриває злочини в Харкові представників неофашисткої організації« Національний корпус»», – зазначив він.

Опозиціонер повідомив, що за наявною інформацією А.Дягілев вже покинув межі України.

«Дягілев вчора о 10 годині вечора полетів до Туреччини у «відпустку». Я теж у відпустці і у мене прохання до співвітчизників: якщо побачите його в своєму готелі, то повідомте мені про його місцезнаходження. Заздалегідь вдячний!» – підсумував Ілля Кива.