День визволення Києва від фашистських загарбників назавжди залишиться великим святом для кожного українця. Про це народний депутат фракції ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, лідер Всеукраїнського антифашистського руху «Патріоти – За Життя» Ілля Кива заявив у своєму Телеграм-каналі.

«Сьогодні велике свято для всіх киян та кожного українця. Сьогодні День визволення нашої столиці від фашистських загарбників. І ми, члени антифашистського руху «Патріоти – За Життя», вирішили розпочати це свято, розстрілюючи мішені з фотографіями нацистів та їхніх посібників – як колись їх розстрілювали наші діди та прадіди. Ми шануємо, ми пам’ятаємо, ми пишаємось нашим переможним та героїчним минулим. І перемога буде за нами! Зі святом усіх!» – сказав він.

Ілля Кива також поклав квіти до пам’ятника генералу Миколі Ватутіну, під командуванням якого війська 1-го Українського фронту звільнили українську столицю 6 листопада 1943 року.

«Вічна пам’ять герою, який віддав життя за визволення нашої столиці, нашого Києва, нашої української землі. Слава Солдату Червоної Армії», – наголосив політик.