Напередодні дня Святого Миколая ПАТРІОТИ – ЗА ЖИТТЯ провели серію акції містами країни та подарували дарунки молодому поколінню, зокрема у Миколаївській та Донецькій областях. Про це повідомляється на Facebook сторінці організації.

«Напередодні дня Святого Миколая «ПАТРІОТИ – ЗА ЖИТТЯ» завітали до Миколаївської спеціалізованої школи. Наші товариші подарували швейні машинки та надали фінансову допомогу, а також порадували дітей, влаштувавши їм святкове шоу та запросивши до них у гості фокусника! Нехай напередодні Дня Святого Миколая дітки повірять у чудеса», — йдеться у повідомленні.

У Миколаєві наші товариші також приїхали із подарунками до школи-інтернату. «Діти – наше майбутнє, і яким воно буде – залежить від нас. Тож напередодні свята Дня Святого Валентина «ПАТРІОТИ – ЗА ЖИТТЯ» міста Миколаєва завітали до Володимирівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів, що знаходиться в Миколаївській області. Тут навчається та живе 50 діток. Усіх ми привітали, подарували іграшки та солодощі. Дітки віддячили концертом!»

А у Донецький області патріоти організували для юних боксерів поїздку на змагання з боксу.

«Ми зобов’язані піклуватися про правильний розвиток наших дітей, всіляко підтримувати їхнє захоплення, інтерес до спорту, до самовдосконалення. Цього разу ми порадувати боксерів-початківців. Напередодні дня Святого Миколая Донецька команда “ПАТРІОТИ – ЗА ЖИТТЯ” організувала поїздку та участь юних боксерів матчевої зустрічі серед представників міст Донецької області: Покровськ, Селидове, Українка, Вугледар та Бахмут, яка відбулася у місті Українці. Можливо, саме серед них – майбутні зірки українського рингу! – Повідомляється на сторінці.